400NHG03B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 400NHG03B
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE SQUARE 400A 500VAC/250VDC
Foi de date: 400NHG03B.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 807 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 400NHG03B
Număr parc 400NHG03B Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE SQUARE 400A 500VAC/250VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 807 pcs Fișa cu date 400NHG03B.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm) Serie -
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Rectangular, Blade Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 642900 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Square Caracteristici Indicating
Ratingul curent 400A Clasă NH