3.6WKFHO250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3.6WKFHO250
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 3.6KV 250AMP 3" MOTOR START
Foi de date: 3.6WKFHO250.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 68 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 68 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3.6WKFHO250
Număr parc 3.6WKFHO250 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 3.6KV 250AMP 3" MOTOR START Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68 pcs Fișa cu date 3.6WKFHO250.pdf
Tensiunea nominală - AC 3.6kV Dimensiune / Dimensiune 2.992" Dia x 10.000" L (76.00mm x 254.00mm)
Serie - Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Alte nume 3-6WKFHO250 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 180000 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 653 µOhms Ratingul curent 250A