3.6WDFHO63
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3.6WDFHO63
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 3.6KV 63A M/S
Foi de date: 3.6WDFHO63.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 163 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 163 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3.6WDFHO63
Număr parc 3.6WDFHO63 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 3.6KV 63A M/S Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 163 pcs Fișa cu date 3.6WDFHO63.pdf
Tensiunea nominală - AC 3.6kV Dimensiune / Dimensiune 2.007" Dia x 10.000" L (51.00mm x 254.00mm)
Serie - Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Alte nume 3-6WDFHO63 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 3100 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 5.03 mOhms Ratingul curent 63A