3.6ABCNA10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3.6ABCNA10
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 3.6KV 10AMP 10 3.6
Foi de date: 1.3.6ABCNA10.pdf2.3.6ABCNA10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 371 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3.6ABCNA10
Număr parc 3.6ABCNA10 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 3.6KV 10AMP 10 3.6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 371 pcs Fișa cu date 1.3.6ABCNA10.pdf2.3.6ABCNA10.pdf
Tensiunea nominală - AC 3.6kV Dimensiune / Dimensiune 1.000" Dia x 7.690" L (25.40mm x 195.33mm)
Serie AB Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Alte nume 3-6ABCNA10 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 10A