27.6SDMSJ20
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 27.6SDMSJ20
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 27.6KV 20AMP 2" DIN
Foi de date: 27.6SDMSJ20.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 122 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 27.6SDMSJ20
Număr parc 27.6SDMSJ20 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 27.6KV 20AMP 2" DIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122 pcs Fișa cu date 27.6SDMSJ20.pdf
Tensiunea nominală - AC 27.6kV Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Timp de raspuns -
ambalare - Pachet / Caz -
Alte nume 27-6SDMSJ20 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 20A