250N09CB
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 250N09CB
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE SQUARE 250A 660VAC FUSELINK
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 411 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 250N09CB
Număr parc 250N09CB Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE SQUARE 250A 660VAC FUSELINK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 411 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 660V Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Fuse Link
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Square Caracteristici -
Ratingul curent 250A Clasă NH