175GFMSJ50ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 175GFMSJ50ES
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 17.5KV DIN E RATED
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 96 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 175GFMSJ50ES
Număr parc 175GFMSJ50ES Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 17.5KV DIN E RATED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 96 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 17.5kV Dimensiune / Dimensiune 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Serie - Timp de raspuns -
ambalare - Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței - Caracteristici -
Ratingul curent 50A Clasă -