15XABR25
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15XABR25
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE EXPULSION LINK 15KV 25A
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15XABR25
Număr parc 15XABR25 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE EXPULSION LINK 15KV 25A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3326 pcs Fișa cu date
Dimensiune / Dimensiune 0.748" Dia x 4.921" L (19.00mm x 125.00mm) Serie -