15BHLS-250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15BHLS-250
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului 15KV 250A HIGH INRUSH
Foi de date:
Starea stocului 37 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 37 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15BHLS-250
Număr parc 15BHLS-250 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere 15KV 250A HIGH INRUSH Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 37 pcs Fișa cu date
Serie *
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
15BHLE2-80E
15BHLE2-80E
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: 15.5 KV 80E HLE BOLT-ON
In stoc: 59 pcs
Descarca: 15BHLE2-80E.pdf
RFQ
15BL8MX
15BL8MX
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: CONN PLUG MALE DIN 8POS SOLDER
In stoc: 13800 pcs
Descarca: 15BL8MX.pdf
RFQ
15BL7M
15BL7M
Producători: Switchcraft Inc.
Descriere: CONN PLUG 7POS INLINE PIN DIN