12BFGHA71
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12BFGHA71
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE 12KV 71AMP 3" AIR
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 128 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12BFGHA71
Număr parc 12BFGHA71 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE 12KV 71AMP 3" AIR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 128 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC 12kV Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Timp de raspuns -
ambalare - Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 71A Clasă -