SRN1060-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRN1060-331M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SRN1060-331M
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 900MA 620 MOHM
Foi de date: SRN1060-331M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SRN1060-331M
Număr parc SRN1060-331M Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 330UH 900MA 620 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 245135 pcs Fișa cu date SRN1060-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.386" W (10.00mm x 9.80mm)
ecranare Semi-Shielded Serie SRN1060
Evaluări - Q @ Freq 13 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume SRN1060-331MTR
SRN1060331M
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) Frecventa - Self Resonant 2.5MHz
descriere detaliata 330µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 900mA 620 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 620 mOhm Max
Ratingul curent 900mA Curent - saturație 900mA