RT24C2W102
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT24C2W102
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 1K OHM 0.75W PC PIN TOP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT24C2W102
Număr parc RT24C2W102 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 1K OHM 0.75W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5762 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±5% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" H (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
Serie Trimpot® RT24/RTR24-Sealed Material rezistiv Wirewound
Rezistenţă 1 kOhms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Tube Numărul de viraje 25
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 1 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment