RT22C2P103
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT22C2P103 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT22C2P103
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT22C2P103
Număr parc RT22C2P103 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5557 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±5% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.220" H (12.70mm x 5.59mm x 5.59mm)
Serie Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Material rezistiv Wirewound
Rezistenţă 10 kOhms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Tube Numărul de viraje 25
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment