RT22C2L201
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT22C2L201
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 200 OHM 0.75W WIRE LEADS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT22C2L201
Număr parc RT22C2L201 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 200 OHM 0.75W WIRE LEADS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2759 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±5% Stilul de terminare Wire Leads
Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.500" x 0.187" Face x 0.500" H (12.70mm x 4.75mm x 12.70mm)
Serie Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Material rezistiv Wirewound
Rezistenţă 200 Ohms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Bulk Numărul de viraje 25
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 200 Ohms 0.75W, 3/4W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment