RT12C2Y201
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT12C2Y201
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 200 OHM 1W PC PIN SIDE
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile RT12C2Y201
Număr parc RT12C2Y201 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 200 OHM 1W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5853 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±5% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Serie Trimpot® RT12 - Sealed Material rezistiv Wirewound
Rezistenţă 200 Ohms Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Numărul de viraje 22
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 200 Ohms 1W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment