RT12C2L202
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT12C2L202 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT12C2L202
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 2KOHM 1W WIRE LEADS SIDE
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT12C2L202
Număr parc RT12C2L202 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 2KOHM 1W WIRE LEADS SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2598 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±5% Stilul de terminare Wire Leads
Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Serie Trimpot® RT12 - Sealed Material rezistiv Wirewound
Rezistenţă 2 kOhms Putere (Wați) 1W
ambalare Bulk Numărul de viraje 22
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2 kOhms 1W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment
Tip de ajustare Side Adjustment
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RT12C2L202M
RT12C2L202M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TRIMMER 2KOHM 1W WIRE LEADS SIDE