RLB9012-331KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-331KL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RLB9012-331KL
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM
Foi de date: RLB9012-331KL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RLB9012-331KL
Număr parc RLB9012-331KL Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 123379 pcs Fișa cu date RLB9012-331KL.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.354" Dia (9.00mm)
ecranare Unshielded Serie RLB9012
Evaluări - Q @ Freq 20 @ 796kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume RLB9012331KL Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) 0.480" (12.20mm) Frecventa - Self Resonant 2.3MHz
descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 850 mOhm Max Radial Rezistența DC (DCR) 850 mOhm Max
Ratingul curent 780mA Curent - saturație -