RJR26FP504P
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RJR26FP504P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RJR26FP504P
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 500K OHM 0.25W PC PIN
Foi de date: RJR26FP504P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RJR26FP504P
Număr parc RJR26FP504P Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 500K OHM 0.25W PC PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 21490 pcs Fișa cu date RJR26FP504P.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.250" x 0.185" Face x 0.185" H (6.35mm x 4.70mm x 4.70mm)
Serie Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 500 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tube Numărul de viraje 12
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata 500 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment