PWR247T-100-R200J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR247T-100-R200J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PWR247T-100-R200J
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 5% 100W TO247-2
Foi de date: PWR247T-100-R200J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PWR247T-100-R200J
Număr parc PWR247T-100-R200J Producător Bourns, Inc.
Descriere RES 0.2 OHM 5% 100W TO247-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17590 pcs Fișa cu date PWR247T-100-R200J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 Dimensiune / Dimensiune 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Serie PWR247T-100 Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 100W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Înălțime - așezată (Max) 0.965" (24.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 200 mOhms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Automotive AEC-Q200 Thick Film