PWR163S-25-R200FE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R200FE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PWR163S-25-R200FE
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 1% 25W DPAK
Foi de date: PWR163S-25-R200FE.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PWR163S-25-R200FE
Număr parc PWR163S-25-R200FE Producător Bourns, Inc.
Descriere RES 0.2 OHM 1% 25W DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 29092 pcs Fișa cu date PWR163S-25-R200FE.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor DPAK Dimensiune / Dimensiune 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Serie PWR163 Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 25W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Alte nume PWR163S-25-R200FEDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.125" (3.17mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 200 mOhms ±1% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film