PVZ3A503C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PVZ3A503C01B00
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 50K OHM 0.1W J LEAD TOP
Foi de date: PVZ3A503C01B00.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PVZ3A503C01B00
Număr parc PVZ3A503C01B00 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 50K OHM 0.1W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5728 pcs Fișa cu date PVZ3A503C01B00.pdf
Toleranţă ±30% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±500ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.126" x 0.122" Face x 0.073" H (3.20mm x 3.10mm x 1.85mm)
Serie PVZ3 Material rezistiv Carbon
Rezistenţă 50 kOhms Putere (Wați) 0.1W, 1/10W
ambalare Bulk Numărul de viraje 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 50 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment