PVC6M252A01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6M252A01B00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PVC6M252A01B00
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: PVC6M252A01B00.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
  • Mesaj
Specificațiile PVC6M252A01B00
Număr parc PVC6M252A01B00 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 3920 pcs Fișa cu date PVC6M252A01B00.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
Serie PVC6 Material rezistiv Ceramic
Rezistenţă 2.5 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Bulk Alte nume 490-2174
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment