PVC6H102C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6H102C01B00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PVC6H102C01B00
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Foi de date: PVC6H102C01B00.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PVC6H102C01B00
Număr parc PVC6H102C01B00 Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3599 pcs Fișa cu date PVC6H102C01B00.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
Serie PVC6 Material rezistiv Ceramic
Rezistenţă 1 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Bulk Alte nume 490-2786
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment