PM1608S-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PM1608S-331M
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Foi de date: PM1608S-331M.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PM1608S-331M
Număr parc PM1608S-331M Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5515 pcs Fișa cu date PM1608S-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
ecranare Shielded Serie PM1608S
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume PM1608S331M Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) 0.115" (2.92mm) Frecventa - Self Resonant 5MHz
descriere detaliata 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.4 Ohm Max
Ratingul curent 200mA Curent - saturație -