PM1210-R068J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R068J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PM1210-R068J
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 68NH 450MA 360 MOHM
Foi de date: PM1210-R068J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PM1210-R068J
Număr parc PM1210-R068J Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 68NH 450MA 360 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4582 pcs Fișa cu date PM1210-R068J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie PM1210
Evaluări - Q @ Freq 27 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume M6091TR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 68nH
Înălțime - așezată (Max) 0.087" (2.20mm) Frecventa - Self Resonant 1GHz
descriere detaliata 68nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 360 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Rezistența DC (DCR) 360 mOhm Max
Ratingul curent 450mA Curent - saturație -