MF-RX050/72-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX050/72-0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MF-RX050/72-0
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL
Foi de date: MF-RX050/72-0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MF-RX050/72-0
Număr parc MF-RX050/72-0 Producător Bourns, Inc.
Descriere PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 181377 pcs Fișa cu date MF-RX050/72-0.pdf
Tensiune - Max 72V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 4s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.311" Dia x 0.122" T (7.90mm x 3.10mm) Serie Multifuse®, MF-RX/72
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 1.17 Ohms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 410 mOhms
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.201" (5.10mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.539" (13.70mm) descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 500mA Ih Through Hole Radial, Disc
Curent - călătorie (it) 1A Curent - Max 40A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 500mA Aprobări cURus, TUV