MF-RX014/250U-B5-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX014/250U-B5-0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MF-RX014/250U-B5-0
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Foi de date: MF-RX014/250U-B5-0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MF-RX014/250U-B5-0
Număr parc MF-RX014/250U-B5-0 Producător Bourns, Inc.
Descriere PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4913 pcs Fișa cu date MF-RX014/250U-B5-0.pdf
Tensiune - Max 60V (250V Int) Tip Polymeric
Grosime (Max) - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.150" W (6.00mm x 3.80mm)
Serie Multifuse®, MF-RX/250 Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 14 Ohms
Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 4.5 Ohms Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Disc
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.201" (5.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc Curent - Max 3A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 145mA Aprobări cURus, TUV