LPV1620-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
LPV1620-100ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPV1620-100ML
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 5A 24 MOHM TH
Foi de date: LPV1620-100ML.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LPV1620-100ML
Număr parc LPV1620-100ML Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 10UH 5A 24 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3454 pcs Fișa cu date LPV1620-100ML.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
ecranare Unshielded Serie LPV
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 10µH Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 24 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 24 mOhm Max Ratingul curent 5A
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LPV1620-500KL
LPV1620-500KL
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 50UH 3A 60 MOHM TH
In stoc: 3158 pcs
Descarca: LPV1620-500KL.pdf
RFQ
LPV-60-5
LPV-60-5
Producători: MEAN WELL
Descriere: LED DRIVER CV AC/DC 5V 8A