78F331J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
78F331J-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 78F331J-RC
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 100MA 11.1 OHM
Foi de date: 78F331J-RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 78F331J-RC
Număr parc 78F331J-RC Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 330UH 100MA 11.1 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 351485 pcs Fișa cu date 78F331J-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
ecranare Unshielded Serie 78F
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 790kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume 78F331JRC Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 3.4MHz
descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 11.1 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 11.1 Ohm Max
Ratingul curent 100mA Curent - saturație -