74F395AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74F395AI-RC
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM
Foi de date: 1.74F395AI-RC.pdf2.74F395AI-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 74F395AI-RC
Număr parc 74F395AI-RC Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6088 pcs Fișa cu date 1.74F395AI-RC.pdf2.74F395AI-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Dimensiune / Dimensiune 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) ecranare Unshielded
Serie 74F Evaluări -
Q @ Freq 90 @ 2.52MHz ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 21MHz
descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 2.6 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 2.6 Ohm Max
Ratingul curent 400mA Curent - saturație -