70F566AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F566AI
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 5.6UH 637MA 492 MOHM
Foi de date: 70F566AI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F566AI
Număr parc 70F566AI Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 5.6UH 637MA 492 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3955 pcs Fișa cu date 70F566AI.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 41 @ 7.9MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 7.9MHz
Inductanţă 5.6µH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 49MHz descriere detaliata 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 637mA 492 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 492 mOhm Max Ratingul curent 637mA
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
70F566AI-RC
70F566AI-RC
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 5.6UH 637MA 492 MOHM