70F502AF
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F502AF
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 50MH 37MA 175 OHM TH
Foi de date: 70F502AF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F502AF
Număr parc 70F502AF Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 50MH 37MA 175 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6636 pcs Fișa cu date 70F502AF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.400" Dia x 0.630" L (10.16mm x 16.00mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 57 @ 79kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 79kHz
Inductanţă 50mH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 196kHz descriere detaliata 50mH Unshielded Wirewound Inductor 37mA 175 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 175 Ohm Max Ratingul curent 37mA