70F222AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F222AI-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F222AI-RC
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 22MH 41MA 144 OHM TH
Foi de date: 70F222AI-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 70F222AI-RC
Număr parc 70F222AI-RC Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 22MH 41MA 144 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6364 pcs Fișa cu date 70F222AI-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.330" Dia x 0.500" L (8.38mm x 12.70mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 79kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume 70F222AIRC
M8396
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 79kHz Inductanţă 22mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 270kHz
descriere detaliata 22mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 144 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 144 Ohm Max
Ratingul curent 41mA Curent - saturație -