70F184AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F184AI
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 180UH 135MA 8.16 OHM
Foi de date: 70F184AI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F184AI
Număr parc 70F184AI Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 180UH 135MA 8.16 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3472 pcs Fișa cu date 70F184AI.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 48 @ 790kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 790kHz
Inductanţă 180µH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 2.8MHz descriere detaliata 180µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 8.16 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 8.16 Ohm Max Ratingul curent 135mA