70F155AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F155AI-RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F155AI-RC
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 15UH 250MA 1.92 OHM TH
Foi de date: 70F155AI-RC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 70F155AI-RC
Număr parc 70F155AI-RC Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 15UH 250MA 1.92 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6084 pcs Fișa cu date 70F155AI-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 52 @ 2.5MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume 70F155AI-RC-ND
70F155AIRC
M10173
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 15µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 16MHz
descriere detaliata 15µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.92 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 1.92 Ohm Max
Ratingul curent 250mA Curent - saturație -