6630S1A-B28-R203
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6630S1A-B28-R203
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Foi de date: 6630S1A-B28-R203.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6630S1A-B28-R203
Număr parc 6630S1A-B28-R203 Producător Bourns, Inc.
Descriere POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6843 pcs Fișa cu date 6630S1A-B28-R203.pdf
Toleranţă ±15% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură ±500ppm/°C țuguia Linear
Dimensiune - Corp Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Serie 6630
Rotație 340° Material rezistiv Conductive Plastic
Rezistență (Ohms) 20k Putere (Wați) 1W
ambalare Bulk Numărul de viraje 1
Numărul de bande 1 Tipul de montare Panel Mount
descriere detaliata 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug Bucșă filetată 3/8-32
Construit în Switch None Tip de ajustare User Defined
Tipul actuatorului Slotted Lungimea actuatorului 0.875" (22.23mm)
Diametrul acționării 0.250" (6.35mm)