3386P-1-252LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386P-1-252LF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3386P-1-252LF
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 3386P-1-252LF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3386P-1-252LF
Număr parc 3386P-1-252LF Producător Bourns, Inc.
Descriere TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140097 pcs Fișa cu date 3386P-1-252LF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
Serie Trimpot® 3386 - Sealed Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 2.5 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Tube Numărul de viraje 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment