3046L-3-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3046L-3-252 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3046L-3-252
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Foi de date: 3046L-3-252.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3046L-3-252
Număr parc 3046L-3-252 Producător Bourns, Inc.
Descriere SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9080 pcs Fișa cu date 3046L-3-252.pdf
Tensiune - Aprovizionare - Stilul de terminare Wire Leads
Tehnologie Resistive Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie - Unghiul de rotație - electric, mecanic -
Toleranța rezistenței ±20% Rezistenţă 2.5 kOhms
ambalare Bulk Pachet / Caz Module, Wire Leads, Threaded
Semnalul de ieșire - producție Resistive
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Liniaritatea ±5%
Intervalul liniar 0 ~ 8.89mm (0 ~ 0.35") Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul actuatorului Round Shaft
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3047
Producători: SCS
Descriere: GROUNDING SYSTEM COMM POINT 10'
In stoc: 2257 pcs
Descarca: 3047.pdf
RFQ
3046L-3-502
3046L-3-502
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
In stoc: 7016 pcs
Descarca: 3046L-3-502.pdf
RFQ
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS
Descarca: 3046L-2-503.pdf
3047 BK005
3047 BK005
Producători: Alpha Wire
Descriere: HOOK-UP STRND 30AWG BLACK 100'
Descarca: 3047 BK005.pdf