ABP6000100SET
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
ABP6000100SET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ABP6000100SET
Producator / Marca: Bopla Enclosures
Descrierea produsului BOX ALUM BLACK 3.94"L X 2.24"W
Foi de date: ABP6000100SET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ABP6000100SET
Număr parc ABP6000100SET Producător Bopla Enclosures
cantitate valabila 2356 pcs Fișa cu date ABP6000100SET.pdf
Greutate - Grosime -
Dimensiune / Dimensiune 3.937" L x 2.244" W (100.00mm x 57.00mm) Informații despre transport Shipped from Digi-Key
Serie Alubos Evaluări IP65
Alte nume 902-1057 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Inflamabilitate - Material Metal, Aluminum
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 1.260" (32.00mm)
Caracteristici - descriere detaliata Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 3.937" L x 2.244" W (100.00mm x 57.00mm) X 1.260" (32.00mm)
Proiecta End Panel(s) Tipul containerului Box
Culoare Black Suprafață (L x W) 8.83 in² (57.0 cm²)