4D45000.2000
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
4D45000.2000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4D45000.2000
Producator / Marca: Bopla Enclosures
Descrierea produsului F-40X80/3 40X80MM "3 SLOT" EXTRU
Foi de date: 4D45000.2000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4D45000.2000
Număr parc 4D45000.2000 Producător Bopla Enclosures
cantitate valabila 1163 pcs Fișa cu date 4D45000.2000.pdf
Tip Extruded Aluminum Specificații 78.740" L x 3.150" W x 1.575" H (2000.00mm x 80.00mm x 40.00mm)
Serie Frameworks® Alte nume 1758-1014
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Bopla Enclosures
Descriere: SLOT STONE N 30MM, M6