SLM2805BWC-LS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLM2805BWC-LS
Producator / Marca: Bivar, Inc.
Descrierea produsului LED ASSY 0.28" 5MM BLU WATER CLR
Foi de date: SLM2805BWC-LS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLM2805BWC-LS
Număr parc SLM2805BWC-LS Producător Bivar, Inc.
Descriere LED ASSY 0.28" 5MM BLU WATER CLR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53125 pcs Fișa cu date SLM2805BWC-LS.pdf
Lungimea de undă - Vârful 430nm Voltaj 4V
Unghi de vedere 25° Serie SLM
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 30mcd
Tipul obiectivului Clear Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata LED Circuit Board Indicator Single Blue Clear 4V 70mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Actual 70mA configurație Single