PLPQ2-10MM
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLPQ2-10MM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLPQ2-10MM
Producator / Marca: Bivar, Inc.
Descrierea produsului LIGHT PIPE PNL 2MM SQ LOPRO 10MM
Foi de date: PLPQ2-10MM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLPQ2-10MM
Număr parc PLPQ2-10MM Producător Bivar, Inc.
Descriere LIGHT PIPE PNL 2MM SQ LOPRO 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100204 pcs Fișa cu date PLPQ2-10MM.pdf
Tip Rigid Serie PLPQ
Alte nume 492-2045 Tipul de montare Panel Mount, Press Fit, Front
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stilul Lentilei Square with Domed Top
Dimensiunea lentilei 2.3mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Light Pipe Single Clear Rigid Square with Domed Top, 2.3mm Panel Mount, Press Fit, Front configurație Single