MPR5RTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPR5RTW12.0
Producator / Marca: Bivar, Inc.
Descrierea produsului LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Foi de date: MPR5RTW12.0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPR5RTW12.0
Număr parc MPR5RTW12.0 Producător Bivar, Inc.
Descriere LED PANEL INDICATOR RED 2.1V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41054 pcs Fișa cu date MPR5RTW12.0.pdf
Lungimea de undă - Vârful 700nm Voltaj 2.1V
Unghi de vedere 35° Tip LED
Stilul de terminare Wire Leads - 12" (304.80mm) Serie MPR5
Evaluări Vf (Typ), If (Max) Formă de tăiere a panoului Round
Dimensiunile de tăiere a panoului 0.32" (8.13mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 2mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lens Color Red
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Culoarea lămpii Red
Ingress Protection - Caracteristici -
descriere detaliata LED Panel Indicator Red Clear 35° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Actual 20mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MPR5RD12V
MPR5RD12V
Producători: Bivar, Inc.
Descriere: IND METAL PNL 5MM RED DIFF 12VDC
In stoc: 63227 pcs
Descarca: MPR5RD12V.pdf
RFQ
MPR5YC
MPR5YC
Producători: Bivar, Inc.
Descriere: PNL MNT W/ WIRE 590NM 40MCD YLW
In stoc: 70041 pcs
Descarca: MPR5YC.pdf
RFQ
MPR5SRD
MPR5SRD
Descriere: IND METAL PNL 5MM RED DIFF