MPR5BWCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPR5BWCW12.0
Producator / Marca: Bivar, Inc.
Descrierea produsului PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Foi de date: MPR5BWCW12.0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPR5BWCW12.0
Număr parc MPR5BWCW12.0 Producător Bivar, Inc.
Descriere PNL MNT BLUE W/WIRE 12" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24815 pcs Fișa cu date MPR5BWCW12.0.pdf
Lungimea de undă - Vârful 430nm Voltaj 4V
Unghi de vedere 25° Tip LED
Stilul de terminare Wire Leads - 12" (304.80mm) Serie MPR5
Evaluări Vf (Typ), If (Max) Formă de tăiere a panoului Round
Dimensiunile de tăiere a panoului 0.32" (8.13mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 30mcd Transparența obiectivului Clear
Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lens Color Colorless
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Culoarea lămpii Blue
Ingress Protection - Caracteristici -
descriere detaliata LED Panel Indicator Blue Clear 25° 4V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Actual 25mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MPR5AD
MPR5AD
Producători: Bivar, Inc.
Descriere: PNL MNT W/ WIRE 605NM 25MCD AMBR
In stoc: 55201 pcs
Descarca: MPR5AD.pdf
RFQ
MPR5BWDW12.0
MPR5BWDW12.0
Producători: Bivar, Inc.
Descriere: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
In stoc: 16488 pcs
Descarca: MPR5BWDW12.0.pdf
RFQ
MPR5BWC
MPR5BWC
Descriere: PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE
Descarca: MPR5BWC.pdf
MPR5GCW12.0
MPR5GCW12.0
Descriere: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Descarca: MPR5GCW12.0.pdf
MPR5ADW12.0
MPR5ADW12.0
Descriere: PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Descarca: MPR5ADW12.0.pdf
MPR5BWT
MPR5BWT
Descriere: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
Descarca: MPR5BWT.pdf
MPR5BWTW12.0
MPR5BWTW12.0
Descarca: MPR5BWTW12.0.pdf
MPR5BCW6.0
MPR5BCW6.0
Descriere: IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
Descarca: MPR5BCW6.0.pdf
MPR5AT
MPR5AT
Descriere: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
Descarca: MPR5AT.pdf
MPR5ATW12.0
MPR5ATW12.0
Descarca: MPR5ATW12.0.pdf
MPR5GC
MPR5GC
Descriere: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Descarca: MPR5GC.pdf
MPR5BWD
MPR5BWD
Descriere: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Descarca: MPR5BWD.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW