MPC8-2GD24V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC8-2GD24V
Producator / Marca: Bivar, Inc.
Descrierea produsului PNL MNT 24V GREEN 5MM
Foi de date: MPC8-2GD24V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC8-2GD24V
Număr parc MPC8-2GD24V Producător Bivar, Inc.
Descriere PNL MNT 24V GREEN 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18580 pcs Fișa cu date MPC8-2GD24V.pdf
Lungimea de undă - Vârful 515nm Voltaj 24V
Unghi de vedere 45° Tip -
Stilul de terminare Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serie MPC8-2
Evaluări - Formă de tăiere a panoului Round
Dimensiunile de tăiere a panoului 0.31" (7.87mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 2090mcd Transparența obiectivului Diffused
Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top Lens Color -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Culoarea lămpii Green
Ingress Protection IP54 Caracteristici -
descriere detaliata Panel Indicator Green Diffused 45° 24V Round with Domed Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Actual -