LTM1605HC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LTM1605HC
Producator / Marca: Bivar, Inc.
Descrierea produsului LED ASSY VERT 0.16" 5MM HER CLR
Foi de date: LTM1605HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LTM1605HC
Număr parc LTM1605HC Producător Bivar, Inc.
Descriere LED ASSY VERT 0.16" 5MM HER CLR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 248986 pcs Fișa cu date LTM1605HC.pdf
Lungimea de undă - Vârful 625nm Voltaj 2V
Unghi de vedere 35° Serie LTM
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 50mcd
Tipul obiectivului Clear Stilul / dimensiunea obiectivului Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata LED Circuit Board Indicator Single Red Clear 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Actual 30mA configurație Single