SPK10-0.006-AC-18
BergquistBergquist
Bergquist
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPK10-0.006-AC-18
Producator / Marca: Bergquist
Descrierea produsului THERM PAD 39.7MMX28.96MM W/ADH
Foi de date: 1.SPK10-0.006-AC-18.pdf2.SPK10-0.006-AC-18.pdf3.SPK10-0.006-AC-18.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPK10-0.006-AC-18
Număr parc SPK10-0.006-AC-18 Producător Bergquist
folosire TO-3 Tip Pad, Sheet
Grosime 0.0060" (0.152mm) Rezistența termică -
Conductivitate termică 1.3 W/m-K Formă Rhombus
Serie Sil-Pad® K-10 Contur 39.70mm x 28.96mm
Alte nume BG415695
Q3887888A
SPK10-0.006-AC-18-NA
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Silicone Rubber Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Thermal Pad Beige 39.70mm x 28.96mm Rhombus Adhesive - One Side Culoare Beige