Q3-0.005-00-58
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-58 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q3-0.005-00-58
Producator / Marca: Bergquist
Descrierea produsului THERM PAD 19.05MMX12.7MM BLACK
Foi de date: 1.Q3-0.005-00-58.pdf2.Q3-0.005-00-58.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q3-0.005-00-58
Număr parc Q3-0.005-00-58 Producător Bergquist
cantitate valabila 236572 pcs Fișa cu date 1.Q3-0.005-00-58.pdf2.Q3-0.005-00-58.pdf
folosire TO-220 Tip Pad, Sheet
Grosime 0.0050" (0.127mm) Rezistența termică 0.35°C/W
Conductivitate termică 2.0 W/m-K Formă Rectangular
Serie Q-Pad® 3 Contur 19.05mm x 12.70mm
Alte nume BER124
Q3-58
Q300050058
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Elastomer Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Thermal Pad Black 19.05mm x 12.70mm Rectangular Culoare Black