GPHC3.0-0.080-02-0816
BergquistBergquist
GPHC3.0-0.080-02-0816 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPHC3.0-0.080-02-0816
Producator / Marca: Bergquist
Descrierea produsului THERM PAD 406.4MMX203.2MM BLUE
Foi de date: 1.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf2.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 941 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GPHC3.0-0.080-02-0816
Număr parc GPHC3.0-0.080-02-0816 Producător Bergquist
cantitate valabila 941 pcs Fișa cu date 1.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf2.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf
folosire - Tip Pad, Sheet
Grosime 0.0800" (2.032mm) Rezistența termică -
Conductivitate termică 3.0 W/m-K Formă Rectangular
Serie Gap Pad® HC 3.0 Contur 406.40mm x 203.20mm
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Thermal Pad Blue 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides