BSP-11U-12MK
BeldenBelden
Belden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BSP-11U-12MK
Producator / Marca: Belden
Descrierea produsului SECURE PATCH ENCL 11U X 12D
Foi de date: BSP-11U-12MK.pdf
Starea stocului 176 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 176 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BSP-11U-12MK
Număr parc BSP-11U-12MK Producător Belden
Descriere SECURE PATCH ENCL 11U X 12D Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 176 pcs Fișa cu date BSP-11U-12MK.pdf
Ventilare Non-Vented Tip Security Door
Dimensiune / Dimensiune 12.000" L x 19.250" H (304.80mm x 488.95mm) Serie SecurePATCH
Material Metal, Steel Pentru utilizare cu / produse asemănătoare 19" Panel Width Racks
Caracteristici - descriere detaliata Metal, Steel Security Door 12.000" L x 19.250" H (304.80mm x 488.95mm) Black
Culoare Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BSP-11U-6MK
BSP-11U-6MK
Producători: Belden
Descriere: SECURE PATCH ENCL 11U X 6D
In stoc: 263 pcs
Descarca: BSP-11U-6MK.pdf
RFQ
BSP 52 E6327
BSP 52 E6327
Producători: International Rectifier (Infineon Technologies)
Descriere: TRANS NPN DARL 80V 1A SOT-223